• AKPUD

Ekologiczne opakowanie na borówki

Przejście ze stosowania tworzyw sztucznych na materiał alternatywny, taki jak tektura, znacznie redukuje negatywny wpływ na środowisko. Zmiany widać również w branży owoców i warzyw.Przejście ze stosowania tworzyw sztucznych na materiał alternatywny, taki jak tektura, znacznie redukuje negatywny wpływ na środowisko. Potrzebę zmian widzą producenci, którzy chcą produkować w sposób zrównoważony, ale przede wszystkim to właśnie proekologiczne zachowania konsumentów napędzają i umożliwiają te zmiany.


Jedną z naszych ostatnich realizacji jest pudełko na borówki. Klient zdecydował się na elegancką kraftową tekturę z czarnym nadrukiem. Dzięki wyciętym okienkom klient w sklepie może ocenić wygląd kupowanych owoców. Pudełko ma wygodny uchwyt, dzięki któremu można zabrać borówki bezpiecznie do domu.Pudełko, jak również nadruk zaprojektowaliśmy zgodnie z pomysłem Klienta.

Pudełko posiada półautomatyczne kopertowe dno, dzięki któremu złożenie opakowania nie zajmuje wiele czasu.


Pudełko ma atrakcyjny, nowoczesny design i przyciągającą wzrok grafikę.
Masz pomysł na opakowanie, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Napisz, zadzwoń! Pomożemy Ci zrealizować marzenie o idealnym, ekologicznym opakowaniu na Twój produkt!

52 views0 comments

Recent Posts

See All

Zawartość serwisu chroniona Prawem. AKPUD Sp.J. A.M.P. Królak 1988. | Projekt i wykonanie strony: Olga Królak